Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

PSM-700 BASINÇ ANAHTARI

News & Blog

Kontrol ve izleme uygulamaları için tasarlanan PSM-700 mekanik basınç anahtarı modeli, sizlere uygulamada türlü kolaylıklar sunar.

PSM-700 mekanik basınç anahtarı modelinin detaylı özellikleri şunlardır:

YÜKSEK KALİTE

Ölçüm elemanı, 316L paslanmaz çelikten yapılmış tamamen kaynaklı bir körüktür. Bu korozyona dayanıklı basınç anahtarı, proses endüstrisinde kullanılan çok çeşitli ortamlar için uygundur. Kasa, basınç anahtarının proses endüstrisinin zorlu çalışma koşullarına dayanabileceği yüksek kaliteli bir alüminyum alaşımdan oluşur.

DAYANIKLILIK

PSM-700 modeli, dayanıklı çalışma ve uzun hizmet ömrü ile yüksek dayanıklılık sağlamak için UL listeli mikro anahtarlarla donatılmıştır.

İŞLEVSELLİK

PSM-700 modeli, güvenilir anahtarlamayı mümkün kılan ≤ %0,5’lik yüksek anahtarlama noktası tekrarlanabilirliğine sahiptir. Esnek açma/kapama kontrollerini gerçekleştirmek için ayar aralığının %60’ına kadar geniş bir aralıkta ayarlanabilir anahtar diferansiyeline sahiptir. Bu geniş ayar aralığı genellikle döngüsel uygulamaların açma/kapama kontrol modu için gereklidir. Anahtarlama noktası yerinde belirtilebilir. Opsiyonel olarak sunulan kurcalamaya karşı koruma ile anahtar noktasının izinsiz ayarlanması önlenebilir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Proses uygulamaları için pompalar (örn. su arıtma, su temini ve dağıtımı)
  • Endüstriyel hidrolik (örn. proses hatlarında basınç kontrolü, yağ basıncı izleme ve aşırı basınç koruması)
  • Otomatik sprinkler sistemleri için deşarj kontrolü
  • Pnömatik uygulamalarda kompresör kontrolleri

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Esnek açma/kapama kontrollerini gerçekleştirmek için ayar aralığının %60’ına kadar geniş bir aralıkta ayarlanabilir anahtar diferansiyeli
  • Sağlam alüminyum kasa
  • Güvenilir anahtarlama için ≤ %0,5 anahtarlama noktası tekrarlanabilirliği
  • Uzun hizmet ömrüne sahip yüksek kaliteli mikro anahtarlar
  • 2 olası pozisyona kadar eletrik bağlantısı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *