Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

TW15 THERMOWELL

News & Blog

Her termovel/koruma tüpü herhangi bir sıcaklık ölçüm konumunun önemli bir bileşenidir. Prosesi çevredeki alandan ayırmak için kullanılır, böylece çevreyi ve çalışan personeli korur ve agresif ortamları, yüksek basınçları ve akış hızlarını sıcaklık probunun kendisinden uzak tutar ve böylece termometrenin çalışma sırasında değiştirilmesini sağlar.

Neredeyse sınırsız uygulama olanaklarına dayalı olarak termovel tasarımları veya malzemeleri gibi çok sayıda değişken mevcuttur. Proses bağlantısının türü ve temel üretim yöntemi, önemli tasarım farklılaştırma kriterleridir. Dişli ve kaynaklı termoveller/koruma boruları ile flanş bağlantılı olanlar arasında temel bir ayrım yapılabilir.

Ayrıca koruma tüpleri ve termoveller arasında ayrım yapılabilir. Koruma tüpleri, ucu kaynaklanmış sağlam bir uçla kapatılmış bir tüpten yapılmıştır. Termoveller masif çubuk stoktan üretilmektedir.

TW15 Thermowell, WIKA’nın çok sayıda elektrikli ve mekanik termometresiyle kullanıma uygundur.

Ağır hizmet tipi tasarımı nedeniyle, bu uluslararası tasarımlı termoveller kimya ve petrokimya endüstrilerinde ve tesis inşaatında kullanım için ilk tercihtir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

  • Kimya endüstrisi, proses teknolojisi, ekipman imalatı
  • Yüksek kimyasal stres için
  • Yüksek proses yükleri için

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Uluslararası standart
  • Olası termovel tasarımları: konik, düz veya kademeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *