Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

PSD-4 ELEKTRONİK BASINÇ ANAHTARI

News & Blog

Genel endüstriyel uygulamalar için uygun olan ve ayrıca özel makine yapımında kullanılan PSD-4 basınç anahtarı modeli, sizlere uygulamada kolaylık sağlar.

PSD-4 basınç anahtarı modeli elektronik olma özelliğiyle birlikte birçok ayırt edici özelliğe sahiptir.
Bu özellikler şunlardır:

 

EŞSİZ TASARIM VE İŞLEVSELLİK

PSD-4 modeli basınç anahtarı, olağanüstü işlevselliği nedeniyle “iF ürün tasarım ödülü” ile ödüllendirilmiş olan PSD-30 basınç anahtarının kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş halidir. %0,5’lik yüksek doğruluk oranı, serbestçe yapılandırılabilen çıkış sinyalleri (PNP/NPN, 4 … 20 mA/0 … 10 V), analog çıkışın 5:1 ölçeklenebilirliği ve kendi kendine teşhis özelliğiyle PSD-4 modeli, yüksek kalitede işlevselliğe sahip bir üründür.

ÖZEL KURULUM

PSD-4’ün kurulumu, bireysel montaj durumuna göre esnek bir şekilde uyarlanabilir. Dijital ekranın ve kasanın 300°’den fazla sınırsız dönüşü sayesinde, dijital ekran elektrik bağlantısından bağımsız olarak ayarlanabilir. Böylece dijital ekran her zaman operatöre bakacak şekilde hizalanabilir. Ayrıca IO-Link iletişim standardına uygun isteğe bağlı çıkış sinyali ile PSD-4, modern otomasyon sistemlerine hızlı entegrasyon sağlar. Bu sayede IO-Link, PSD-4 için daha basit ve daha hızlı kurulum, parametreleştirme ve daha yüksek işlevsellik sunar.

YÜKSEK KALİTE

PSD-4 modeli eşsiz tasarımı ile birlikte yüksek kaliteye sahip bir basınç anahtarıdır. Elektrik konnektörünün kasası ve dişli bağlantısı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu nedenle konnektörün yırtılması gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler  bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Makine aletleri
  • Hidrolik ve pnömatik
  • Pompalar ve kompresörler
  • Özel amaçlı makine yapımı

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Kolay okunabilir, sağlam dijital ekran
  • Sezgisel ve hızlı kurulum
  • Kolay ve esnek montaj konfigürasyonları
  • Esnek bir şekilde yapılandırılabilir ve ölçeklenebilir çıkış sinyalleri

 

PSD-4  elektronik basınç anahtarı modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Ek olarak, aşağıdaki videoda IO-Link hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *