Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

IS-3 BASINÇ TRANSMİTERİ

News & Blog

Genel endüstriyel uygulamalarda ve makine yapımında kullanılan IS-3 basınç transmitteri, çeşitli ayrıcalıklı özellikleriyle sizlere uygulamada kolaylık sunar.

IS-3 basınç transmitteri modelinin ayrıcalıklı özellikleri şunlardır:

ÖZEL TASARIM

IS-3 serisinin basınç transmitteri, tehlikeli alanlardaki en yüksek endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır ve ATEX, IECEx, FM ve CSA gibi ortak onaylara sahiptir. Düz diyaframlı proses bağlantıları özellikle viskoz ve kirli ortamların ölçümü için uygundur ve her zaman sorunsuz basınç ölçümü sağlar.

YÜKSEK KALİTE

Tüm ıslanan parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve tamamen kaynak yapılmıştır. Ünitenin hemen hemen tüm ortamlarla kullanılabilmesi için iç sızdırmazlık elemanlarından tamamen kaçınılmıştır. Sağlam kasa ayrıca paslanmaz çelikten yapılmıştır ve minimum IP65 giriş koruması sağlar. IP68 sürümleri de mevcuttur.

DAYANIKLILIK

IS-3 modelinin isteğe bağlı saha kasası, aşırı çevre koşullarında çalışmayı sağlar ve asitlere, bazlara, yağlara ve solventlere karşı dayanıklıdır. Kasa kafasına entegre saha kasası bağlantısı aracılığıyla elektrik kabloları hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

GENİŞ ÖLÇÜM ARALIKLARI

IS-3 modeli basınç transmiteri, 6.000 bar’a kadar ölçüm aralıklarıyla mevcuttur ve genel makine imalatından yüksek basınç uygulamalarına kadar değişen uygulamalar için uygundur.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler  bayimizde mevcuttur.

 

UYGULAMA ALANLARI

  • Kimya, petrokimya endüstrisi
  • Petrol, doğal gaz
  • Makine yapımı

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • 0 … 0,1 – 0 … 6.000 bar arası ölçüm aralıkları [0 … 3 – 0 … 15.000 psi]
  • Tehlikeli alanlarda kullanım için onaylanmıştır, örn. ATEX, IECEx, FM ve CSA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *