Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

DW, DW10 BASINÇ ANAHTARI

News & Blog

DW, DW10 Basınç Anahtarı, özellikle güvenlik açısından kritik uygulamalar için geliştirilmiştir.

Ürünlerin yüksek kalitesi ve ISO 9001’e uygun üretim, tesisinizin güvenilir bir şekilde izlenmesini sağlar. Üretimde anahtarlar, kalite güvence yazılımı tarafından her adımda izlenir ve ardından %100 test edilir.

Mümkün olduğu kadar esnek çalışmayı sağlamak için fark basınç anahtarları, AC 250 V, 20 A’ya kadar elektrik yükünün doğrudan anahtarlanmasını sağlayan mikro anahtarlarla donatılmıştır.

PLC uygulamaları gibi daha düşük anahtarlama gücü değerleri için, altın kaplama kontaklara sahip, argon gazıyla doldurulmuş mikro anahtarlar seçilebilir.

Tüm ıslanan malzemeler standart olarak paslanmaz çeliktendir. Islak parçalarda özel gereksinimleri olan uygulamalar için Monel®’li bir versiyon mevcuttur.

Diyafram ölçüm sistemi kullanan DW modeli diferansiyel basınç şalteri son derece sağlamdır ve aralığın %1’inden daha düşük tekrarlanabilirlik ile optimum çalışma özelliklerini ve en yüksek ölçüm performanslarını garanti eder. 54 mm alt montaj merkez mesafesine sahip proses bağlantısı, standart bir valf manifoldunun kolay ve rahat bir şekilde monte edilmesini sağlar.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

  • Proseslerin basınç takibi ve kontrolü
  • Genel proses enstrümantasyonunda güvenlik açısından kritik uygulamalar, özellikle kimya ve petrokimya endüstrileri, petrol ve gaz endüstrileri, enerji üretimi dahil. nükleer santraller, su/atık su endüstrileri, madencilik
  • Agresif ortamlarda da gaz, sıvı ve agresif ortamlarda kullanım
  • Filtre ve seviye izleme

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Elektrik yüklerinin anahtarlanması için güç kaynağına gerek yoktur
  • 316L, IP66, NEMA 4X paslanmaz çelikten sağlam anahtar muhafazası
  • Ayar aralıkları 0 … 16 mbar’dan 0 … 40 bar’a kadar, yüksek statik ve 160 bar’a kadar yüksek tek taraflı basınçla
  • Kendinden güvenlik Ex ia mevcuttur
  • 1 veya 2 bağımsız ayar noktası, SPDT veya DPDT, AC 250 V, 20 A’ya kadar yüksek anahtarlama gücü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *