Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

DI32-1 DİJİTAL GÖSTERGE

News & Blog

DI32-1 modeli dijital gösterge, sağlam ve kompakt tasarımıyla sizlere uygulama alanında kolaylıklar sunar.

Modelin detaylı özellikleri şunlardır:

KOMPAKT TASARIM

DI32-1 modeli dijital gösterge, kompakt boyutları nedeniyle özellikle sınırlı montaj alanı olan uygulamalar için uygundur.

GENİŞ GİRİŞ SİNYALİ ARALIĞI

23 farklı giriş konfigürasyonuna sahip çok işlevli bir girişe sahiptir. Uygun giriş sinyali, terminal ataması yoluyla ve karşılık gelen parametreleri cihaz konfigürasyonuna girerek seçilebilir. Böylece cihaz, akım ve gerilim sinyalli vericilerden ölçülen değerlerin yanı sıra dirençli termometreler ve termokupllardan alınan değerlerin görüntülenmesi için kullanılabilir. Ayrıca, indikatörü frekans ve dönüş hızı ölçümü için ve ayrıca bir yukarı veya aşağı sayacı olarak kullanmak mümkündür.

İŞLEVSELLİK

DI32-1 modeli iki transistör anahtarlama çıkışına sahiptir. Anahtar davranışları, histerezis ve anahtarlama gecikmeleri birbirinden bağımsız olarak parametrelendirilebilir.

KULLANIŞLILIK

Ek olarak, gösterge daha fazla kullanışlı özellik ile karakterize edilir. Bunlar arasında, kontrol tuşlarının basit kullanımı yoluyla MİN/MAKS değerlerinin sorgulanabilmesi, bir dara işlevi ve ayrıca beş adede kadar programlanabilir nokta ile sensör değerlerinin doğrusallaştırılması olasılığı yer alır. Tüm yapılandırma ve programlama, ön taraftaki kontrol tuşları aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler  bayimizde mevcuttur.

 

UYGULAMA ALANLARI

  • Makine imalatı ve fabrika inşaatı
  • Makine aletleri
  • Test tezgahları
  • Genel endüstriyel uygulamalar

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Standart sinyaller, dirençli termometreler ve termokupllar için çok işlevli giriş (23 kalibre edilmiş giriş konfigürasyonu)
  • Kompakt tasarım: 48 x 24 x 52 mm (takılabilir terminalle 67 mm)
  • 2 transistör anahtarlama çıkışı, çıkış tipi serbestçe seçilebilir
  • MIN/MAX bellek ve dara fonksiyonu
  • 5 adede kadar programlanabilir nokta ile doğrusallaştırma mümkündür

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *