Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPG500 DİJİTAL BASINÇ GÖSTERGESİ

News & Blog

CPG500 modeli dijital basınç göstergesi, basınç değerlerinin tek bir cihazda ölçülmesini ve görüntülenmesini sağlar. Dijital ölçüm teknolojisinin doğruluğu ve bir analog göstergenin basitliği bu cihazda birleştirilmiş olup uygulamada sizlere türlü ayrıcalıklar sunar.

CPG500 dijital basınç göstergesi modelinin sizlere sunduğu ayrıcalıklı özellikler şunlardır:

İŞLEVSELLİK

Pil ömrünü uzatmak için CPG500 otomatik kapanma işlevine sahiptir. Ekran değeri bir düğmeye basit bir şekilde basarak sıfırlanabilir. Bir filtre fonksiyonu (etkinleştirilebilen), güçlü bir şekilde dalgalanan basınçları dengeler ve basınç değerinin kolayca okunmasını sağlar.

KESİNLİK

CPG500, sekiz basınç ölçüm aralığında aralığın %0,25’lik bir doğruluk sunar. Okumalar beş standart birimden birinde görüntülenebilir.

YÜKSEK ÖLÇÜM ORANI

Saniyede 100 ölçümlük bir ölçüm oranı ile CPG500 çok yüksek bir ölçüm oranına sahiptir. Bununla, hızlı basınç yükselmeleri ve basınç düşüşleri tespit edilebilir. Ekrana entegre edilmiş çubuk grafik ekranı ve sürükleme işaretçisi işlevinin yanı sıra geri alınabilir Min./Maks. tepe değerleri, ölçüm yerinin etkili bir şekilde analiz edilmesini sağlar.

EKSİKSİZ TEST

Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli kasa sistemleri mevcuttur. Pnömatik veya hidrolik basınç üreten servis kutuları mevcuttur.

SERTİFİKALI ONAY

Her bir dijital basınç göstergesinin doğruluğu, cihazla birlikte verilen bir fabrika kalibrasyon sertifikası ile onaylanmıştır. İstek üzerine, bu cihaz için bir DAkkS kalibrasyon sertifikası sağlanacaktır.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

 

UYGULAMA ALANLARI

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve hizmet sektörü
  • Ölçüm ve kontrol laboratuvarları
  • Kalite güvencesi
  • Doğrudan, yerinde basit kalibrasyonlar

 

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Ölçüm aralıkları -1 … +16 bar ila 0 … 1.000 bar [-14,5 … 230 psi ila 0 … 14.500 psi]
  • Doğruluk: %0,25 (kalibrasyon sertifikası dahil)
  • Koruyucu kauçuk kapaklı sağlam kasa
  • Dört düğmeyi kullanarak basit kullanım
  • Komple servis kutuları dahil. basınç üretimi mevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *