Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPG1500 HASSAS DİJİTAL BASINÇ GÖSTERGESİ

News & Blog

CPG1500 hassas dijital basınç göstergesi, analog gösterge konseptini alır ve bunu yalnızca dijital kalibratörler tarafından erişilebilen bir seviyeye yükseltir. Dijital ölçüm teknolojisinin doğruluğu ve bir analog göstergenin basitliği, performans, kullanım kolaylığı ve cihaz özellikleri açısından basınç ölçüm pazarında benzersiz olan dijital basınç ölçer CPG1500, sizlere uygulamada türlü kolaylıklar sağlar.

CPG1500 dijital basınç göstergesi modelinin detaylı özellikleri şunlardır:

KESİNLİK

Dijital basınç göstergesi CPG1500,  %0,1’lik bir doğruluk sunar (opsiyonel %0,05 FS veya %0,025 FS) ve -10 … +50 °C (14 … 122 °F) aralığında sıcaklık dengelemelidir. Okumalar, 26 basınç ve 5 seviye biriminden birinde veya ayrıca müşteriye özel birimlerde görüntülenebilir, böylece karışık dönüşümlerden kaçınılır.

ÖLÇÜM ORANI

Ölçüm hızı, gerekli ölçüm tipine uyacak şekilde kullanıcı tanımlı olabilir. Standart uygulamalar genellikle saniyede üç ölçüm değeri kullanır. Gerekirse, bu oran saniyede 50 ölçüm değerine de ayarlanabilir. Dijital basınç göstergesi CPG1500, enerji tasarrufu işlevi aracılığıyla otomatik olarak “uyku” moduna geçer, bu modda pil ömrü 2.500 saate kadar artırılabilir.

FONKSİYONELLİK

Yeni ve yenilikçi menü navigasyonu sayesinde basit kullanım sağlanır. Net ekran, entegre çubuk grafik ekranı ve geniş metin alanı, çok çeşitli ölçüm noktalarının etkin analizine yardımcı olur. MIN/MAX fonksiyonu ile en yüksek ve en düşük basınçlara anında erişilebilir ve otomatik olarak kaydedilebilir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

 

UYGULAMA ALANLARI

  • Petrol ve gaz endüstrisi
  • Bakım ve servis tesisleri
  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve hizmet sektörü
  • Doğrudan sahada basit kalibrasyonlar
  • Basınç testi

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • 0 … 10.000 bar’a (0 … 150.000 psi) kadar ölçüm aralıkları, vakum ve mutlak basınç aralıkları da mevcuttur
  • Doğruluk: %0,025’e kadar (kalibrasyon sertifikası dahil)
  • Kendinden güvenli versiyon
  • Saniyede 50 ölçüm değerine kadar kayıt fonksiyonu
  • WIKA-Cal yazılımı ile WIKA-Wireless üzerinden iletişim

 

Ürün hakkında daha detaylı bilgilere aşağıda bulunan videodan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *