Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPC8000 BASINÇ KONTROL CİHAZI

News & Blog

Modelin genel özellikleri:

Uygulama
CPC8000 modeli üst düzey Mensor basınç kontrolörü, çeşitli uygulamalar için bir kalibrasyon çözümü olarak uygun, birinci sınıf bir doğruluk aletidir.
Özel, patentli valf teknolojisi ve ölçüm birimi olarak özel basınç sensörü sayesinde olağanüstü kontrol performansı özellikle etkileyicidir. Bununla birlikte, Mensor basınç kontrol cihazı, her türlü basınç ölçüm cihazının test edilmesi veya kalibrasyonu için bir fabrika veya çalışma standardı olarak uygundur.

Tasarım
CPC8000, bir masaüstü cihaz veya 19″ rafa monte kit olarak mevcuttur. Sensörler, tüm kontrol ünitesini çıkarmadan (örn. bir kalibrasyon teçhizatından) ön taraftan değiştirilebilir.

İşlevsellik
Mensor basınç kontrol cihazının maksimum kullanım kolaylığı, geniş dokunmatik ekran ve basit ve sezgisel menü navigasyonu ile sağlanır. Ek olarak, çok sayıda menü dilinin kullanılabilirliği ile çalışabilirliği daha da desteklenir. Geniş dokunmatik ekranda, mevcut ölçüm değeri ve ayar noktası gibi gerekli tüm bilgiler tek bir ekranda bulunabilir. Opsiyonel olarak ölçülen değerler diğer basınç birimlerinde görüntülenebilir. Mensor basınç kontrolörü, mevcut seri arabirimler aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. Bunlar aracılığıyla, diğer basınç kontrolörleri için çok çeşitli emülasyon komut setleri mevcuttur.

Eksiksiz test ve kalibrasyon sistemleri
İsteğe bağlı olarak komple mobil veya sabit test sistemleri üretilebilir. Diğer enstrümanlar ile iletişim için IEEE-488.2, RS-232, USB ve Ethernet arabirimi mevcuttur ve bu sayede enstrüman mevcut sistemlere entegre edilebilir.

Asya Trafo Güvenilirliği
Asya Trafo, WIKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Sanayi (laboratuvar, atölye ve üretim)
  • Verici ve manometre üreticileri
  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve hizmet sektörü
  • Araştırma ve geliştirme laboratuvarları
  • Ulusal enstitüler ve kurumlar

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Basınç aralıkları: -1 … 400 bar [-15 … 6.000 psi] basınç tiplerinde pozitif ve negatif gösterge basıncı ve ayrıca mutlak basınç
  • Üç adede kadar entegre, değiştirilebilir referans basınç sensörü
  • Kontrol kararlılığı aralığın %0,002’si
  • % 0,008 IS’ye kadar doğruluk (IntelliScale)
  • Hassasiyet %0,004 FS

 

Dilerseniz, aşağıda bulunan videoyu izleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *