Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPC7000 PNÖMATİK YÜKSEK BASINÇ KONTROL CİHAZI

News & Blog

Modelin genel özellikleri:

Versiyon
CPC7000 pnömatik yüksek basınç kontrolörü, doğruluk sınıfı nedeniyle her zaman uygun bir kalibrasyon çözümü sağlar. Olağanüstü kontrol performansı, özel valf teknolojisi ve bir ölçüm birimi olarak yüksek hassasiyetli basınç sensörü sayesinde özellikle etkileyicidir. Bununla kontrolör, her türlü basınç ölçüm cihazının test edilmesi veya kalibrasyonu için bir fabrika veya çalışma standardı olarak uygundur.

Tasarım
CPC7000, bir masaüstü cihazı veya 19″ raf montaj kiti olarak mevcuttur. Sensörler, örneğin bir kalibrasyon teçhizatından (tak ve çalıştır) tüm denetleyiciyi çıkarmak zorunda kalmadan önden değiştirilebilir.

İşlevsellik
Dokunmatik ekran, sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Çok sayıda menü dili, kullanıcı dostu olmasına katkıda bulunur. Belirli bir basınç ayar noktasını dokunmatik ekran aracılığıyla girerek veya uzak arayüz aracılığıyla göndererek belirlemeye ek olarak, basınç, STEP düğmeleri kullanılarak tanımlanmış, programlanabilir adımlarla değiştirilebilir.

Ayrıca kullanıcı, alet menüsünü kullanarak kolayca kapsamlı test programları oluşturabilir. Uygulamaya bağlı olarak kontrol oranı, kullanıcı tanımlı bir değişken oran olarak ayarlanabilir.

Yazılım
WIKA-Cal kalibrasyon yazılımı, basınç ölçüm cihazlarının uygun şekilde kalibre edilmesini ve test sertifikalarının oluşturulmasını sağlar. Ek olarak, cihaz ayrıca seri komut formatları, Mensor standardı, SCPI veya diğer isteğe bağlı komut setleri kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir.

Komple test ve kalibrasyon sistemleri
İsteğe bağlı olarak komple mobil veya sabit test sistemleri üretilebilir. Diğer enstrümanlar ile iletişim için IEEE-488.2, RS-232, USB ve Ethernet arabirimi mevcuttur ve bu sayede enstrüman mevcut sistemlere entegre edilebilir.

Asya Trafo Güvenilirliği
Asya Trafo, WIKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Otomotiv ve aviyonik endüstrisi
  • Sanayi (laboratuvar, atölye ve üretim)
  • Verici ve manometre üreticileri
  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve hizmet sektörü
  • Araştırma ve geliştirme laboratuvarları

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Basınç aralıkları: 0 … 700 bar (0 … 10.000 psi)
  • Kontrol hızı 30 sn
  • Kontrol kararlılığı %0,008 FS
  • %0,01 IS’ye kadar doğruluk (IntelliScale)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *