Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPC6050 BASINÇ KONTROL CİHAZI

News & Blog

Modelin genel özellikleri:

Tasarım

Son derece yapılandırılabilir basınç kontrolörü modeli CPC6050 modüler basınç kontrolörü, müşterilerin gereksinimlerine en iyi şekilde uyacak şekilde maksimum esneklik sunar. Basınç kontrol cihazı, aynı anda çalışabilen iki adede kadar bağımsız basınç düzenleme kanalına sahip olabilir. Her kanalda en fazla iki sensör olabilir. Alet ayrıca gösterge veya mutlak basınç emülasyonu için isteğe bağlı bir barometrik referansa sahip olabilir. Bu enstrüman, masaüstü veya 19″ raf montaj kiti olarak belirtilebilir.

Uygulama
Basınç kontrolörü, -1 … 210 bar [-15 … 3.045 psi] basınç aralığı ve % 0,01 IS-50’ye kadar doğruluk nedeniyle kalibrasyon laboratuvarlarında ve üretim ortamlarında birçok uygulama sunar.
25 mbar [10 inH2O] gibi minimum basınçları yüksek kararlılıkla kontrol edebilmesi, onu sağlık ve havacılık endüstrileri için ideal kalibrasyon ve doğrulama çözümü haline getirir. Değiştirilebilir tak ve çalıştır basınç sensörleri ve sezgisel bir GUI ile birlikte eş zamanlı kalibrasyon kanalları, CPC6050 basınç kontrol cihazını kullanımı kolay ve az bakım gerektiren bir cihaz haline getirir.

İşlevsellik
Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile birlikte dokunmatik ekran, maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Çok sayıda menü dili, çalışabilirliğine katkıda bulunur. Belirli bir basınç ayar noktasını dokunmatik ekrandan girerek veya uzak arayüz üzerinden göndererek belirtmenin yanı sıra, STEP butonları kullanılarak basınç tanımlanmış, programlanabilir adım boyutlarında değiştirilebilir. Ayrıca kullanıcı, alet menüsünü kullanarak kolayca kapsamlı test programları oluşturabilir. Uygulamaya bağlı olarak, kontrol oranı önceden ayarlanmış hassasiyet, yüksek hız veya kullanıcı tanımlı bir değişken oran olabilir.

Yazılım
WIKA-Cal kalibrasyon yazılımı, basınç ölçüm cihazlarının uygun şekilde kalibre edilmesini ve test sertifikalarının oluşturulmasını sağlar. Ek olarak, basınç kontrolörü ayrıca seri komut formatları, Mensor standardı, SCPI veya diğer isteğe bağlı komut setleri kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir.

Asya Trafo Güvenilirliği
Asya Trafo, WIKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Sağlık ve aviyonik endüstrisi
  • Sanayi (laboratuvar, atölye ve üretim)
  • Verici ve manometre üreticileri
  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve hizmet sektörü
  • Araştırma ve geliştirme laboratuvarları

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Basınç aralıkları: -1 … 210 bar [-15 … 3.045 psi]
  • Kontrol hızı 15 sn
  • Kontrol kararlılığı < %0,003 FS (tipik %0,001 FS)
  • %0,01 IS’ye kadar doğruluk (IntelliScale)
  • Hassasiyet %0,004 FS

 

Dilerseniz, aşağıda bulunan videoyu izleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *