Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

CPC3050 BASINÇ KONTROL CİHAZI

News & Blog

CPC3050 modeli yüksek hızlı basınç kontrolörü, bir üretim veya kalibrasyon sürecinde verimi artırmaya odaklanılarak tasarlanmıştır. 0 … 350 mbar [0 … 5 psi] ile 210 bar [3.045 psi] arasında değişen basınç aralıkları sunan CPC3050, birden fazla uygulama için çözüm olabilir. Bu denetleyici, bir masaüstü veya 19″ raf montajlı sürüm olarak yapılandırılabilir.
İki dahili referans sensörü ve bir barometrik referans kapasitesine sahip olan tek bir CPC3050, geniş bir basınç kontrolü aralığı sağlayabilir ve ayrıca hem mutlak hem de gösterge basıncı türlerini taklit edebilir. Çıkarılabilir sensörler, ister yedek sensörler ister çeşitli aralıklar olsun, müşteri ihtiyaçları için daha fazla esneklik sağlar.

Uygulama
CPC3050, %0,02 FS’lik bir doğruluğa sahiptir ve özellikle yüksek hızlı basınç kontrolü için tasarlanmış bir regülatör teknolojisi kullanır; otomatik bir üretim ve üretim hattının hat sonu testi için idealdir.

Yüksek hızın yanı sıra %0,02 FS doğruluğu, otomotiv ve petrol/gaz endüstrisi için tasarlanmış çok sayıda cihaz için yeterli kalibrasyon gereksinimleri sağlar.

İşlevsellik
CPC3050 yüksek hızlı basınç kontrolörü, kullanıcıların basıncı kontrol etmesine ve ölçmesine olanak tanıyan basit ve sezgisel bir menü aracılığıyla yerel olarak çalıştırılabilir.
Ek olarak, yerel operasyonla aynı işlevleri yürütebilen yazılımla uzaktan kontrol etme yeteneğine sahiptir. Seri, USB, Ethernet veya GPIB kullanılarak CPC3050, bir süreçte otomatik olarak çalışacak ve bir üretim sürecinden optimum çıktı elde edecek şekilde tamamen kurulabilir. Mensor eski komut seti, PACE öykünmüş komutları ile birlikte önceden tanımlanmış yazılımlar için de bir çözüm olabilir.

Asya Trafo Güvenilirliği
Asya Trafo, WIKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

UYGULAMA ALANLARI

  • Yüksek hızlı kontrol
  • Hat sonu üretim testi
  • Basınç kalibrasyonu
  • Otomotiv, petrol ve gaz endüstrisi

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Basınç aralıkları: -1 … 210 bar [-15 … 3.045 psi]
  • %25 FS adımları için kontrol hızı < 4 saniye
  • Doğruluk: %0,02 FS’ye
  • Hız emülasyonu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *