Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

990.27 DIAPHRAGM SEAL

News & Blog

Diaphragm Seal, zorlu uygulamalarda ve zor koşullar altında basınç ölçüm cihazlarını korumak için kullanılır. Bir proses vericisi, basınç sensörü, basınç göstergesi veya diyafram contalı basınç anahtarından oluşan bu diaphragm seal sistemleri, her müşteri uygulaması için ayrı ayrı birleştirilebilir. Bunun için çok çeşitli farklı tasarımlar, proses bağlantıları, montaj yöntemleri ve ıslak malzemeler mevcuttur.

Flanş bağlantılı diaphragm seal modelleri, gömme veya dahili diyaframlı, boru şeklinde tasarımlı veya hat içi diyafram contalı olarak mevcuttur. Bahsedilen diyafram contaları aynı zamanda hücre tipi tasarımda da mevcuttur.

Gömme flanş bağlantılı 990.27 Diaphragm Seal, diyafram contanın üst gövdesinden ve ıslak parçalardan (sızdırmazlık yüzeyi ve diyafram) monte edilir. Bu diaphragm seal kimya, petrokimya ve petrol ve gaz endüstrilerindeki uygulamalar için optimize edilmiştir ve bu nedenle bu pazarlarda yaygın olan standartlara dayalı olarak geniş bir boyut yelpazesinde mevcuttur.

Çok sayıda olası kombinasyon ve çalışma koşullarının ayrı ayrı kontrol edilmesi sayesinde, diyafram conta sistemi için ideal müşteri çözümünün 990.27 modeliyle bulunabilmesi garanti altına alınmıştır.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

  • Agresif, yüksek viskoziteli, kristalleşen veya sıcak ortamlar
  • Proses endüstrisi
  • Makine yapımı ve otomasyon

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Gömme kaynaklı diyaframlı flanş
  • Ortak standartlar ve nominal genişlikler mevcuttur
  • Çok çeşitli farklı malzeme ve malzeme kombinasyonları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *