Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

113.13 HİDROLİK BASINÇ GÖSTERGESİ

News & Blog

113.13 Hidrolik Basınç Göstergesi, plastik kasalı, sıvı dolu bir mekanik basınç göstergesidir. Sıvı doldurma, iç bileşenlerin sönümlenmesine neden olur ve titreşim direncinin ve darbe direncinin artmasına katkıda bulunur.

Hidrolik basınç göstergeleri, titreşim ve şokların beklendiği makine ve tesislere kurulum için uygundur. Bu hidrolik göstergeler kanıtlanmış Bourdon tüpü ölçüm sistemine dayanmaktadır. Bourdon tüpünün sapması bir harekete iletilir ve gösterilir. Plastik kasa ve pencere birbirine kaynaklanmıştır ve bir O-halkası kasadaki proses bağlantısını sızdırmaz hale getirir. Bu şekilde cihaz, IP65 giriş korumasına yönelik yüksek gereksinimleri karşılar. Doğruluk sınıfı 2,5 ve mevcut 40 [1 ½”], 50 [2″] ve 63 [2 ½”] nominal boyutlarıyla bu model, endüstrideki çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

Opsiyonel olarak sunulan montaj braketi, manometrelerin arka montaj proses bağlantısıyla panele monte edilmesini sağlar. Arkadan montajlı proses bağlantısına sahip nominal boyut 63 [2 ½”] versiyonu alternatif olarak cihazın ön kısmında bir montaj flanşı ile sunulur. Bu montaj flanşı, örneğin panel montajının yalnızca önden mümkün olduğu durumlarda kullanılır.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

  • Yüksek dinamik basınç yüklerine veya titreşimlere sahip ölçüm noktaları için
  • Yüksek viskoziteli veya kristalleşmeyen ve bakır alaşımlı parçalara zarar vermeyecek gazlı ve sıvı ortamlar için
  • Hidrolik
  • Kompresörler

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Titreşim ve şok direnci
  • EN 837-1 veya ASME B40.100’e göre tasarım
  • Nominal boyut 40 [1 ½”], 50 [2″], 63 [2 ½”]
  • 0 … 400 bar’a [0 … 6.000 psi] kadar ölçek aralıkları

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *