Asya Trafo Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

News & Blog

TG54 ÇİFT METALLİ SICAKLIKÖLÇER

News & Blog

Genel endüstriyel alanlarda kullanılan TG54 çift metalli sıcaklıkölçer modeli, sizlere uygulama alanlarında çeşitli kolaylıklar sunar.

TG54 çift metalli sıcaklıkölçer modelinin detaylı özelliklleri şunlardır:

KULLANIM ALANINA UYGUNLUK

TG54 modeli, EN 13190 standardına uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Model, proses endüstrilerinin yüksek gereksinimlerini karşılar. Özellikle kimya ve petrokimya, petrol ve gaz, enerji mühendisliği ve gemi inşa sektörlerinde paslanmaz çelikten imal edilen sıcaklık ölçüm cihazı başarıyla kullanılmaktadır. IP65 giriş korumalı sağlam, hermetik olarak kapatılmış kasa, zorlu dış koşullar ve yüksek titreşim ile kullanıma olanak tanır.

İŞLEVSELLİK

Dört farklı nominal boyut sayısıyla, mevcut alana ve montaj koşullarına en uygun uyum sahiptir. Kasanın arka kısmında kolay ulaşılabilir bir noktada sıfır noktası kolaylıkla düzeltilebilir.

YÜKSEK DİRENÇ

TG54 modeli, agresif ortamlara karşı yüksek direnç gereksinimlerini karşılar. Opsiyonel olarak kasa, mil ve proses bağlantısı 316L’den yapılabilir.

ASYA TRAFO GÜVENİLİRLİĞİ

Asya Trafo, WİKA Türkiye resmi distribütörü ve bayisi olarak, ürünleri dünya çapında kanıtlanmış kalitesiyle sizlere sunmaktadır. Bu model için açıklanan tüm seçenekler bayimizde mevcuttur.

 

UYGULAMA ALANLARI

  • Kimya ve petrokimya endüstrilerinde, petrol ve gaz endüstrilerinde, enerji üretimi ve su/atık su endüstrilerinde genel proses enstrümantasyonu
  • Zorlu ve agresif ortamlarda sıcaklık ölçümü
  • Yüksek titreşimli uygulamalar için uygun

 

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Nominal boyutlar 63, 80, 100, 160 mm
  • Sağlam, hermetik olarak kapatılmış kasa
    Referans sıcaklığı ayarlamak için harici sıfırlama
  • Okuma kolaylığı için bombeli kadran (paralaks önleyici)
  • Ayarlanabilir gövde ve kadran versiyonu, optimum proses bağlantısı sağlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *